Zaznacz stronę

Twoje CV nigdy nie wyglądało lepiej

Współpraca z nami gwarantuje, że twoje nowe CV i Cover letter skutecznie wyróżnią cie na tle innych kandydatów i sprawią, że będziesz się cieszył większym zainteresowaniem rekruterów.

WZÓR CV - SUBTELNY

CV to twoja własna reklama

Przygotowanie bezbłędnego CV po angielsku 🇬🇧 to wyzwanie. Korzystając z naszych usług masz pewność, iż twoje CV będzie przygotowane bezbłędnie.

Profesjonalne wzory

Nasze wzory zaprojektowaliśmy tak, aby były przejrzyste, podkreślały twoje doświadczenie i osiągnięcia zawodowe.

WZÓR CV - SZYKOWNY
WZÓR CV - ELEGANCKI

Skuteczne CV

Wyeksponujemy konkretne korzyści z twojego zatrudnienia, przygotowane przez nas dokumenty będą dostosowane do branży i stanowiska o które się ubiegasz.

Gotowe do wysyłki
i edycji

Dokumenty, które otrzymasz od nas będą w formacie gotowym do druku (PDF) oraz edycji (Microsoft Word), tak abyś mógł aktualizować swoje dokumenty na bieżąco.

WZÓR CV - SZYKOWNY

Opinie naszych klientów

Zawsze pracujemy nad Twoimi dokumentami do momentu osiągnięcia całkowitej satysfakcji w przeciwnym przypadku zwrócimy Ci pieniądze. No questions asked!

Jestem miło zaskoczony, iż udało się Państwu tak szybko przygotować moje dokumenty. Wszystko jest w należytym porządku, ujęte tak jak należy. I na pewno polecę moim znajomym Państwa usługi. A możliwe, że sam jeszcze mogę się odezwać? Jeszcze raz dziękuję!

Marek

Londyn

Swietnie! dziękuje 😊 jestem bardzo usatysfakcjonowany.
Dziękuje również za współpracę.

Adrian

Warszawa