Zaznacz stronę

Najczęściej zadawane pytania

Czy CV otrzymam CV również w języku angielskim?

Specjalizujemy się w przygotowaniu CV w języku angielskim. CV w języku polskim może zostać przygotowane po wcześniejszym ustaleniu szczegółów współpracy. Zapraszamy do kontaktu [email protected]

Czy moje błędy językowe zostaną poprawione?

Tak, oczywiście, twoje CV zostanie przygotowane od podstaw i będzie pozbawione wszelkich błędów językowych, stylistycznych, gramatycznych i merytorycznych.

Jaki jest czas oczekiwania na CV?

Standardowy czas oczekiwania wynosi od 3 do 4 dni roboczych. Zamawiając usługę Express, Twoje CV będzie gotowe w ciągu 48h od momentu opłacenia zamówienia i przekazania niezbędnych informacji do przygotowania dokumentów.

Czy dokumenty aplikacyjne zostaną napisane zgodnie z brytyjskim standardami?

Twoje dokumenty zostaną przygotowane zgodnie z aktualnymi wymaganiami pracodawców
i rekruterów. Dopasujemy również twoje doświadczenie, umiejętności i osiągnięcia do branży i rynku pracy w którym poszukujesz pracy.

Jak działa usługa Express?

48 godzin są odliczane od momentu opłacenia zamówienia i przekazania niezbędnych informacji do rozpoczęcia przez nas pracy and Twoimi dokumentami.

Co jeśli nie posiadam aktualnego CV?

Jeśli nie masz aktualnego CV to nie problem. Mamy specjalnie przygotowany kwestionariusz, który pozwoli zebrać potrzebne informacje do przygotowania Twoich dokumentów. W razie niejasności skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie.

Czy CV będzie miało nowy wygląd graficzny?

Tak, oczywiście Twoje CV będzie posiadało profesjonalną szatę graficzną dopasowaną do Twoich potrzeb i branży.

W jakim formacie otrzymam CV?

W pakcie CV umieszczone zostaną wersje plików do edycji w formacie Microsoft Word oraz gotowa wersja do wysłania w formacie pdf.

Czy spotkanie jest konieczne?

Działamy tylko online. W trakcie przygotowania dokumentów konsultujemy się z naszymi klientami telefonicznie lub/oraz mailowo.

Co otrzymam w ramach nowego CV?

Otrzymasz od nas dokumenty opracowane przez doświadczonego rekrutera. Twoje CV będzie bezbłędnie przygotowane pod względem merytorycznym i językowym. Oprócz tego, CV zostanie stworzone przy użyciu profesjonalnej i przejrzystej szaty graficznej zgodnej z aktualnymi wymaganiami rekruterów.

Dołącz do grona ponad 500 zadowolonych klientów

Złóż zamówienie już dzisiaj i przekonaj się jak możemy Ci pomóc.
gem