Zaznacz stronę

All about us

Jesteśmy małym zespołem składającym się z doświadczonego rekrutera, psychologa oraz projektanta graficznego. Mamy doświadczenie
w pracy w międzynarodowych firmach zagranicą. Specjalizujemy się
w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim.

gem

Czym jest Uszyte CV?

Jesteśmy jedyną firmą specjalizującą się w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim na polskim rynku. Pomogliśmy już ponad 500 osobom.

WZÓR CV - SZYKOWNY

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Wiemy, jak powinny wyglądać profesjonalne i skuteczne dokumenty aplikacyjne w języku angielskim. Korzystając z naszych usług masz pewność, że twoje CV będzie profesjonalnie przygotowane i spełni oczekiwania rekruterów.

WZÓR CV - SZYKOWNY

Komu już pomogliśmy?

Dotychczas pomogliśmy ponad 500 klientom. Nasi klienci pracują w takich sektorach jak: transport, farmacja, budownictwo, elektryka i energetyka, administracja, szkolnictwo, gastronomia, branża IT, finanse i księgowość, logistyka, reklama i marketing oraz wiele innych.

WZÓR CV - SZYKOWNY

Jak możemy ci pomóc?

Jeśli starasz się zdobyć pracę w międzynarodowej korporacji lub zagranicą to możemy ci pomóc przygotować profesjonalne CV lub Cover Letter, które spełni oczekiwania rekruterów.

WZÓR CV - SZYKOWNY

Zamów darmową ocenę CV

Nie wiesz czy Twoje CV po angielsku spełnia wymagania rekruterów? Sprawdzimy Twoje dokumenty i doradzimy Ci co poprawić w Twoim CV. Wypełnij formularz i w ciągu 3 dni otrzymasz naszą opinie.

  • docx, pdf, jpg, doc, rtf, pages
    Accepted file types: docx, pdf, jpg, doc, rtf, pages.